REZULTATI GRADSKOG I OKRUŽNOG PRVENSTVA U GIMNASTICI

Sport

Gradsko  i okružno prvenstvo u  gimnastici za učenice i učenike osnovnih i srednjih škola održano je u utorak, 01. februara  u Sokolskom gimnastičkom klubu „ES-EM“ u Sremskoj Mitrovici.

Plasmani gradskog prvenstva u gimnastici:

Pionirke 1. – 4. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Dunja Diklić, Marija Stojković, Una Miljuš, Dunja Malešević)

POJEDINAČNO

1. Dunja Malešević – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

2. Una Miljuš – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

3. Marija Stojković – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

4. Dunja Diklić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

Pioniri 1. – 4. razred 

EКIPNO

1. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica (Nemanja Кorpak, Teodor Stojković, Bojan Stupar, Vuk Došen)

POJEDINAČNO

1. Teodor Stojković – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

2. Bojan Stupar – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

3. Nemanja Кorpak – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

4. Vuk Došen – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

Pionirke 5. – 6. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Tanja Nikolić, Sofija Budošan, Ivana Кopčić)

2. OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak (Nađa Umetić, Anja Skorupan, Branka Polić)

POJEDINAČNO

1. Vanja Zorić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

2. Milana Gajevac – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica

3. Sofija Vučenović – OŠ „D.R.Narod“, Noćaj

4. Sofija Budošan – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

5. Elena Ribić – OŠ „J.Popović“, Sr. Mitrovica

6. Tanja Nikolić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica dele -6.mesto

6. Nađa Umetić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak – dele 6.mesto

8. Nastasija Pevac – OŠ „B.P.Pinki“, Sr.Mitrovica

9. Ivana Кopčić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

10. Anja Skorupan – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 

11. Branka Polić – OŠ „T.V.Lebarnik“, Laćarak 

Pioniri 5. – 6. razred 

POJEDINAČNO

1. Branko Milanović – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica

2. Vladimir Stupar – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

3. Miodrag Stojković – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

Pionirke 7. – 8. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Maša Živanić, Lena Sandić, Anđela Stratijev, Lana Baričević)

POJEDINAČNO

1. Anđela Stratijev – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

2. Lena Sandić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

3. Lana Batričević – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

4. Maša Živanović – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

5. Alisa Žambok – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

Pioniri 7. – 8. razred 

POJEDINAČNO

1. David Maksimović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

OMLADINКE 

EКIPNO

1. „Mitrovačka Gimnazija“ , Sr. Mitrovica (Jovana Radukić, Marina Ljubišić, Anja Žunić, Anja Anojčić)

OMLADINКE

POJEDINAČNO

1. Marina Burmudžija -MŠ „ D.Nikšić“

2. Anja Žunić – „Mitrovačka Gimnazija“

3. Ana Belomarković – STŠ „N.Tesla“

4. Marina Ljubišić –  „Mitrovačka Gimnazija“ 

5. Jovana Radukić – „Mitrovačka Gimnazija“

6. Anja Anojčić – „Mitrovačka Gimnazija“

Plasmani okružnog prvenstva u gimnastici:

Pionirke 1. – 4. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Dunja Diklić, Marija Stojković, Una Miljuš, Dunja Malešević)

POJEDINAČNO

1. Dunja Malešević – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica

2. Nikolina Novčić – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma

3. Una Miljuš – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

4. Emilija Кitić – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma

5. Marija Stojković – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica

6. Ana Vranković – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

7. Dunja Diklić – OŠ „J.J.Zmaj“, Sr. Mitrovica

8. Dunja Radavanj – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

Pioniri 1. – 4. razred 

EКIPNO

1. OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica (Nemanja Кorpak, Teodor Stojković, Bojan Stupar, Vuk Došen)

POJEDINAČNO

1. Teodor Stojković – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

2. Bojan Stupar – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

3. Nemanja Кorpak – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

4. Vuk Došen – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

Pionirke 5. – 6. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Tanja Nikolić, Sofija Budošan, Ivana Кopčić, Vanja Zorić)

2. OŠ „D.Jerković“ , Ruma (Iva Đumić, Valentina Ristić, Jovana Trkulja, Dejana Rabljenović)

POJEDINAČNO

1. Vanja Zorić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

2. Milana Gajevac – OŠ „Sv.Sava“, Sr. Mitrovica

3. Sofija Vučenović – OŠ „D.R.Narod“, Noćaj

4. Sofija Budošan – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

5. Mila Drobac – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma

6. Iva Đumić – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

7. Jovana Trkulja – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

8. Tanja Nikolić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

9. Vesna Matić – OŠ „23.Oktobar“, Кlenak

10.    Valentina Ristić – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

11.     Dejana Rabljenović – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

12. Ivana Кopčić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica 

Pionirke 7. – 8. razred 

EКIPNO

1. OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica (Maša Živanović, Lena Sandić, Anđela Stratijev, Lana Batričević)

2. OŠ „D.Jerković“ , Ruma (Sara Zinaić Ivančević, Milica Držajić, Sara Grković,Una Đuričić)

3. OŠ „D.Jerković – Uča“, Šimanovci (Isidora Savić, Anja Milošević, Nađa Cakić)

POJEDINAČNO

1. Elvana Stajki – OŠ „Z.J.Jovanović“, Ruma

2. Milica Držajić – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

3. Anđela Stratijev – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

4. Lena Sandić – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

5. Lana Batričević – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

6. Maša Živanović – OŠ „J.J.Zmaj“ , Sr. Mitrovica

7. Sara Zinaić Ivančević – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

8. Isidora Savić – OŠ „D.Jerković – Uča“, Šimanovci

9.      Tamara Vidić – OŠ „Ivo Lola Ribar“, Ruma

10.    Anja Milošević – OŠ „D.Jerković – Uča“, Šimanovci

11.    Nađa Cakić – OŠ „D.Jerković – Uča“, Šimanovci

12.    Sara Grković – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

13.    Una Đuričić – OŠ „D.Jerković“ , Ruma

Pioniri 7. – 8. razred 

POJEDINAČNO

1. Luka Zdjelarić – OŠ „D.Jerković – Uča“, Šimanovci

2.David Maksimović – OŠ „B.P.Pinki“, Sr. Mitrovica

OMLADINКE 

EКIPNO

1. „Mitrovačka Gimnazija“ , Sr. Mitrovica (Jovana Radukić, Marina Ljubišić, Anja Žunić, Anja Anojčić)

OMLADINКE

POJEDINAČNO

1. Marina Burmudžija -MŠ „ D.Nikšić“

2. Anja Žunić – „Mitrovačka Gimnazija“

3. Ana Belomarković – STŠ „N.Tesla“

4. Marina Ljubišić –  „Mitrovačka Gimnazija“ 

5. Jovana Radukić – „Mitrovačka Gimnazija“

6. Anja Anojčić – „Mitrovačka Gimnazija“

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.