KARATISTI SIRMIJUMA USPEŠNI U TEMERINU

Sport

U nedelju, 30. septembra u Temerinu održan je XVI Internacionalni Open turnir. Učestvovalo je 22 kluba, sa preko 230 takmičara. Karate klub „Sirmijum“ je nastupio sa 11 takmičara. S obzirom na to da je ovo prvo takmičenje u drugoj polovini takmičarske sezone, još uvek je faza priprema za predstojeća takmičenja kao što je Kup Vojvodine i Kup Srbije.

Takmičari Karate kluba „Sirmijuma“ su osvojili 17 medalja od kojih šest zlatnih, pet srebrnih i šest bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Mladen Marković, Nikola Milinković, ekipe: Vukašin Krivošija, Nemanja Žunić, Uroš Milinković, ekipa: Boško Ćirić, Vuk Petrović, Nemanja Žunić, ekipa: Srđan Ilić, Vuk Petrović, Tamara Nikolovska, ekipa: Mladen Marković, Boško Ćirić, Tamara Nikolovska.

Srebrnu medalju osvojili su: Vukašin Krivošija, Uroš Milinković, Nemanja Žunić, Tamara Nikolovska, ekipa: Luka Jokić, Mladen Marković, Uroš Milinković.

Bronzane medalje su osvojili: Vuk Petrović, Srđan Ilić, Miloš Gačič i ekipa: Vuk Petrović, Nemanja Žunić, Srđan Ilić.